Apie mus

1991m. Lietuvoje įkurta  ir nuolat auganti  UAB „OPTIKA IR TECHNOLOGIJA“ savo veikloje specializuojasi  baseinų, fontanų ir dirbtinių tvenkinių įrengime.

Mes pirmieji prabilome rinkai apie vandens procedūrų naudą sveikatai ir tobulinome priemones, kurios palaiko gerą savijautą, sveiką kūną ir sielą. Šiandien žmonių gyvenimo tempas yra ypač aktyvus, todėl kiekvienas ieško būdų kaip atgauti savo jėgas – tiek fizines, tiek dvasines – jas išsaugoti ir puoselėti.

Mums patinka tai, ką mes darome. Ir mūsų klientai tai gali pajausti.

Nuo 1991  metų sėkmingai atstovaujame šias firmas: „Debes & Wunder GmbH & Co“, „SPECK PUMPEN“, „KAUT“,  „BEHNCKE“, „KRIPSOL“ . Tai ne tik garbinga misija, bet ir didelė atsakomybė. Būtent todėl mūsų įmonė nuo pirmų dienų  daug dėmesio skiria  klientų aptarnavimo kokybei ir teikia maksimalų paslaugų spektrą tiek projektavimo ir įrangos montavimo metu, tiek garantinio bei pogarantinio aptarnavimo periodu. Mūsų kvalifikuotas personalas nuolat pasiruošęs padėti Jums pasirinkti pačias reikalingiausias priemones individualiam projektui įgyvendinti.

Klientas, pasirinkęs mūsų atstovaujamų gamintojų  įrangą, gali būti visiškai ramus dėl jos instaliavimo, priežiūros ir aptarnavimo. Garantinis ir pogarantinis servisas, autorinė priežiūra ir apmokymai – tai neatsiejami darbai mūsų kasdienybėje.

Glaudus bendradarbiavimas su projektuotojais ir architektais, daugiametė patirtis ir žinios  suteikia mums galimybę įvykdyti pačius ambicingiausius projektus,  kad užsakomi baseinai būtų tokie kokius įsivaizduoja užsakovai : individualūs ir tobuli kiekvienu atveju!

Įmonės personalas garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę, kurią jau įvertino mūsų klientai.

Mūsų paslaugomis yra patikėję daugiau kaip 2500 užsakovų, kurių tarpe privatūs asmenys, viešbučiai; sveikatingumo, sporto ir grožio centrai; sanatorijos;ligoninės;poliklinikos; atrakcionų parkai; miestų ir rajonų savivaldybės, puošiančios savo aplinką fontanais.